• MEDLEMSLISTE

    Arne Ennegaard Jørgensen , Direktør, Forbundet Arkitekter og Designere
    Anna Hassel, Arkitekt, Lokale og Anlægsbyggefonden
    Anne Beim, Professor, Head of Center for Industrialized Architectur, KADK
    Anne Marie Holt Christensen, Enhedsleder Kultur, Plan & Digitalisering, Albertslund Kommune
    Annette Blegvad, Konstitueret direktør, Akademisk Arkitektforening
    Astrid Bruus Thomsen, Programchef, Realdania
    Bente Lykke Sørensen, Chef for Bolig og Projektudvikling, Aarhus Kommune, Center for Byudvikling og Mobilitet
    Bjarke Bendix Cloos, Co-Head of Asset Management, Denmark, Aberdeen Asset Management
    Bjarne Rieckmann, Stadsarkitekt, Rødovre Kommune
    Bo Schjødt Andersen, Teknisk Chef, Billund Kommune
    Carsten Kronborg, Projektdirektør, Region Midtjylland - Det Nye Universitetshospital i Aarhus
    Carsten Sindahl, Partner, AI a/s
    Charlotte Sams Falkenberg, Head of Department, Rambøll Danmark A/S
    Christian Høgsbro, Adm. direktør, Boligforeningen AAB
    Christina Boysen, Marketing & Communications Manager, Steensen Varming
    Claes Nilas, Fhv. departementschef,
    Claudio Spaziani Testa, Programchef på BYG, KEA - Københavns Erhvervsakademi
    Daniel Hayden, Partner, DISSING+WEITLING arkitektfirma a/s
    Dorthe Keis, Senior Partner, Arkitema Architects
    Erik Frehr, Bygge- og innovationschef, Boligkontoret Århus
    Erik Larsson, Advokat, partner, Njord Law Firm
    Eva Jarl Hansen, Direktør, Partner Arkitekt MAA, BBP ARKITEKTER AS
    Finn Träff, Advokat, Winsløw
    Hans Vasehus, Anlægschef, By & Havn
    Henriette Hall-Andersen, Programchef på BYG, KEA - Københavns Erhvervsakademi
    Henrik Vejre, Professor MSO, Landskabsarkitektur og planlægning, Københavns Universitet
    Ib Laursen, Arkitekt, partner, PLH arkitekter as
    Ida Christoffersen, Chef for Bygningskulturens Hus, BARK Rådgivning
    Inger Espersen, Byplanlægger / Landinspektør, Skanderborg kommune
    Jan B. Sørensen, Adm. direktør, Partner, AI
    Jann Ulrik Bech, Byplanarkitekt, Arkitema Architects
    Jens Schaumann, Direktør, NPV A/S
    Jesper Friis Poulsen, Adm. Direktør, Jørgen Friis Poulsen A/S
    Jesper Francois Hoffmann, Salgsdirektør, Scandi Byg A/S
    Johan Galster, Adm. direktør og partner, 2+1 Idebureau
    Katrine Mai-Jørgensen, Akkvisitionschef, Partner, KANT arkitekter
    Katrine Nyland Sørensen, Chef for forretningsudvikling & kommunikation, AI as
    Kenni Nielsen, Centerchef, Vej- og Ejendomscentret, Ringsted Kommune
    Kirstine Hjorth Lorenzen, Projektleder, Gate 21
    Kolja Nielsen, CEO, Cebra A/S
    Kristine Virén, Formidlingschef, Bolius Boligejernes Videncenter A/S
    Lars Levin, Partner, AK83 Arkitekter
    Lars Vognsen Christensen, Partner, Landinspektørfirmaet LE34 A/S
    Lasse Kristensen, Bygningschef, TEC - Technical Education Copenhagen
    Lene Foder, Partner, Årstiderne Arkitekter
    Lotte Rolighed, Segmentchef, Boliger, LINK Arkitektur
    Mette Fuglkjær Hansen, Projektleder, Årstiderne Arkitekter
    Mette Qvist, CEO, Green Building Council Denmark
    Michael Glyholt, Partner, Cubic Group Aps
    Morten Brix, Adm. Direktør, Peri A/S
    Nina Skovgaard, Projektdirektør, Carlsberg Byen P/S
    Peter Kristian Danstrup, Associeret Partner, Danielsen Architecture A/S
    Søren Arildskov, Partner, Arkitekt MAA, Juul Frost Arkitekter
    Søren Bagge, Bygningschef, Professionshøjskolen Metropol
    Søren Holmblad, CEO, Bekey A/S
    Søren Peter Sørensen, Teknik- og miljøchef, Silkeborg Kommune
    Søren Stoustrup, Tilbuds- og markedschef, Mangor & Nagel Arkitektfirma a/s, København
    Susanne Andersen, Partner, arkitekt, Nova5 Arkitekter
    Sven Kofoed-Hansen, Direktør, Næstved Kommune
    Thomas Mogensen, Udlånschef, Grundejernes Investeringsfond
    Tim Kjeldsholm, Partner, ARPE & KJELDSHOLM A/S
    Torben Hansen, Direktør, Boligorganisationen Tårnbyhuse
    Vibeke Lydolph Lindblad, Adm. Direktør/ Partner/ Arkitekt MAA, Christensen og CO Arkitekter A/S

VI HAR MEDLEMMER FRA BL.A.: