• MEDLEMSLISTE

    Ann Rubæk-Nielsen, Leder af Dagtilbud, Bornholms Regionskommune
    Anne-Marie Storgaard, Souschef og chef for myndighed, Faaborg-Midtfyn Kommune
    Annie Kristensen, Pensionskonsulent, PBU - Pædagogernes Pensionskasse
    Birgit Søderberg, Forstander, Kvindehjemmet
    Bo Lindballe, Souschef på Socialområdet, Norddjurs Kommune
    Carsten Bredahl, Direktør, FONDEN HEDEHUSET
    Christopher Moyell Juul, Direktør, Behandlingsskolerne ApS
    Esben Kullberg, Sekretariatschef, Foreningsfællesskabet Ligeværd
    Finn Brandt, Direktør / Virksomhedsejer, Trancit
    Grethe Albinus, Forstander, FAMILIEBO
    Hallur Gilstón Thorsteinsson, Programchef, Borgercenter Børn og Unge, Københavns Kommune, Socialforvaltningen
    Helle Walsted Samuelsen, Uddannelsesleder, Institut for Socialt arbejde, Metropol
    Henrik Luplau Klitgaard, Adm. Direktør, Familie & Evidens Center
    Henrik Rune Holst, Forstander, Den Flyvende Hollænder, Center for udsatte og kriminalitetstruede unge (CUKU)
    Jacob Føns Lomholt, Forstander, Dagskolen Ternen
    Jakob May, Centerchef, Forsorgshjemmet Østervang
    Jakob Vejlø, Forebyggelseschef, Faaborg-Midtfyn Kommune
    Jesper Hegelund Bertelsen, Teamleder og Chefkonsulent, Frederiksberg Kommune
    Jonas Keiding Lindholm, Generalsekretær, Red Barnet
    Jørn Hougaard, Sekretariatsleder, Hjælp Voldsofre
    Karin Støvring, Leder, FFA
    Ken Heddinge, Leder, Fonden Clemens
    Klaus Goldschmidt Henriksen, Chefkonsulent og partner, SPUK
    Lene Diemer, advokat og næstformand i fonden Lænkeambulatorierne i Danmark, Fonden Lænkeambulatorierne i Danmark
    Lene Vinsted, Områdeleder, Furesø Kommune
    Lis Torp, Leder, Frivillighedscenter Skive
    Morten Rasmussen, Direktør, Dansk Rehab Gruppe
    Nicolai Stenbo Nielsen, sektionsleder, Hillerød Kommune
    Per K. Larsen, Landssekretær, EAPN.DK
    Pia Rønnenkamp, Fagchef for Sundhedsplejen, Brøndby kommune
    Preben Etwil, Senior Konsulent, Danmarks Statistik
    Rikke Storgaard Toft, Børne- og Familierådgivningschef, Thisted Kommune
    Sarah Thiele, Forebyggelseskonsulent, Center for Ludomani
    Sidsel Faurholt, Chef for mentoring, Ungdommens Røde Kors
    Signe Hasseriis, Chefrådgiver, Diabetesforeningen
    Sofie Birch, Politisk konsulent, Børns Vilkår
    Steen Pihl Sørensen , Direktør, LOBPA
    Susanne Kaufmann, Bestyrelsesformand, Dagskolen Ternen
    Svenn Madsen, Kvalitetschef, Blå Kors Danmark
    Tina Nielsen, Afdelingsleder, Professionshøjskolen Metropol
    Tina Pedersen, Centerleder, Midtgaarden
    Turid Eikeland, Centerchef, Center for socialt arbejde og forvaltning, University College Sjælland
    Verne Pedersen, Socialpædagogerne, Forbundsnæstformand

VI HAR MEDLEMMER FRA BL.A.: