• MEDLEMSLISTE

    Allan Vestrup, Skoleleder, Kattegatskolen
    Anne Birgitte Hermansen, Studieleder, University College Syd
    Annette Roed , Skoleder, Bavnehøj Skole
    Bente Strager, Direktør, Social- og sundhedsskolen i Silkeborg
    Birgitte Folkmann Kure, Uddannelseschef, UCN
    Bo Hove, Uddannelseschef, Thisted Gymnasium og HF
    Carsten Aude, Skoleleder, Sabro-Korsvejskolen
    Christian Kronow, Skoleleder, Skanderborg Realskole
    Edel Marie Thomsen, Studiechef, UC Syd
    Erik Ernø-Kjølhede, Rektor, VUC Aarhus
    Erik Rasmussen, Ungdomsskoleleder, UngNord - en af ungdomsskolerne i Odense
    Erik Ravn Nielsen, Ungdomsskoleleder, UngSyd - en af ungdomsskolerne i Odense
    Hanne Dauer Keller, Prodekan og Lektor, Aalborg Universitet, Det Humanistiske Fakultet
    Hans Henning Nielsen, Forstander, Aarhus Købmandsskole
    Hasse Valdemar Mortensen, Skoleleder, Rødkærsbro Skole
    Helle Albrechtsen, Viceskoleleder, Aarhus Kommune, Højvangskolen
    Helle Lundsgaard, Skole - og Helhedsleder, Spjald Skole
    Holger Mouritzen, Uddannelsesleder, VIA Byggeri
    Inga Kaastrup, Skole- og dagtilbudsleder, Ørslevkloster Børneunivers
    Inger Marie Kristensen, Skoleleder, Sct. Jacobi Skole
    Jakob Voldby, Skoleleder, Skolecenter Jetsmark
    Jens Lange Jepsen, Skoleleder, Hammershøj Skole
    Jes W. Lorenzen, Skoleleder, Rathlouskolen
    John Schulz, Skoleleder, Bymarkskolen - Mariagerfjord Kommune
    Jørn Mühl, Skoleleder, Højmeskolen
    Kasper Vineke, Skoleleder, Søndergades Skole
    Katrine Ørnebjerg Larsen, Skoleleder, Møldrup Skole
    Lars Salomonsen, Skoleleder, Gjøl Skole
    Lene Hvilsom Larsen, Skoleleder, Mellervangskolen
    Lotte Julin Bock, Uddannelseschef, Tradium
    Louise Høybye, Skoleleder, Højslev Skole/ Skive Kommune
    Louise Timm, Skoleleder, Låsbyskole
    Maria Kofoed Herbst, Skoleleder, Romalt Friskole
    Marian Dybdahl Malling, Viceskoleleder, Assens Skole
    Marianne Nielsen, Skoleleder, Suldrup Skole
    Martin Finderup, Skoleleder, Bakkehusene
    Martin Ingemann, Vicerektor, Fredericia Gymnasium
    Mette Junker, Skoleleder, Hald Ege Fri- og Efterskole
    Morten Hvideland-Olsen, Udviklingskonsulent, Region Syddanmark
    Pernille Paaby, Skoleleder, Toftlund Distriktsskole
    Peter Rasmussen, Skoleleder, Overlund Skole
    Pia Weedfald Hansen, Skoleleder, Gyvelhøjskolen
    Rene Nevé Henriksen, Skoleleder, Svenstrup Skole
    Sanne Daugaard Hansen, Sekretær, 10. Klasse-Center Djursland
    Søren Boy Larsen, Chefkonsulent/uddannelsesleder, VIA University College
    Thomas Garsdal, Skolechef, Ikast-Brande Kommune
    Torben Bjertrup, Skoleleder, Hadsund Skole
    Ute Eigenmann, Skoleleder, Jejsing Friskole
    Vibeke Boelt, Chefkonsulent, VIA University College
    Yago Bundgaard, Rektor, Langkaer Gymnasium STX / HF / IB World School

VI HAR MEDLEMMER FRA BL.A.: