• MEDLEMSLISTE

    Ambrosia Hansen, Studiechef, University College Lillebælt
    Andreas Elkjær, Skoleleder, Espergærde Skole
    Andreas Hundebøll, Skoleleder, Solvangskolen
    Anette Ahrenst, Skoleleder, Reerslev Skole
    Anette Aunbirk, Chefkonsulent, KL
    Anette Ingemansen, Vicedirektør, Efterskoleforeningen
    Anette Vixø Vistesen, Souschef, Skolen ved Sundet
    Anita Lindquist, Udviklingschef, Københavns VUC
    Anne Frausing , Rektor, HF-Centret Efterslægten
    Anne Marker, Skoleleder, Kildevældsskolen
    Annette Messerschmidt, Skoleleder, Kaptajn Johnsens Skole
    Annette Riisager Alskov, Viceforstander, Produktionsskolen i Greve og Høje-Taastrup
    Anni Laursen, Skoleleder, Vemmedrupskolen
    Asger Villemoes Nielsen, Skoleleder, St. Magleby Skole
    Beate Odgaard, Skoleleder, Brøndbyøster Skole
    Bo Weymann, Chefstrateg, Dansk BiblioteksCenter
    Bodil Rasmussen, Konsulent, FTF
    Brian Venneberg, Skoleleder, Kildegårdsskolen
    Carsten Andersen, Skoleleder, Ruds Vedby Skole
    Carsten Hansen, Skoleleder, Munkekærskolen
    Casper Madsen, Skoleleder, Præstø skole
    Christian Randing, Viden og Kommunikation, Nota
    Christina Aalling Wolff, Associeret rådgiver, Autens
    Christine Borup Gad, Skoleleder, Baggesenskolen
    Ditte Maria Aagaard Hemmingsen, Skoleleder, Hejmdal Behandlingsskole
    Dorte Andreas, Næstformand, Skolelederforeningen
    Dorthea Ryhl Pedersen, Skoleleder, Møn skole
    Erik Andreassen, Rektor, Københavns Maskinmesterskole og El-installatørskole
    Erik Olesen, Rektor, Silkeborg Gymnasium
    Finn Kyed, Udviklingschef, Arbejdsgiverne
    Gitte Grønnemose Butler, Uddannelseschef, Gymnasieskolernes Lærerforening
    Hans Frøslev Jensen, Skoleleder, Humlebæk Skole
    Henning Rasmussen, Formand, Landsforeningen af 10. klasseskoler i Danmark
    Henrik Bendixen, Forstander, NVpro - Nordvestsjællands Produktionsskole
    Henrik Langer Carlsen, Skoleleder, Baltorpskolen
    Inge Friis Svendsen, Direktør, Danske Professionshøjskoler
    Jakob Boye-Møller, Distriktskoleleder, Frederiksborg Byskole
    Jakob Storm, Skoleleder, Holbergskolen
    Jan Axelsen, Skoleleder, Sophieskolen
    Jens Christy, Centerleder, UU-Øresund
    Jens Fenger Nielsen, Skoleleder, Slangerup Skole
    Jens Mariager, Uddannelseschef, Niels Brock
    Jesper Neumann, Skoleleder, Nordvestskolen
    Jette Mølkjær Gøbel, Forsknings- og udviklingsdirektør, IBA ERHVERVSAKADEMI KOLDING
    Johan Rønne, Skoleleder, Søborg Skole
    John Norman, Direktør, EUC Sjælland
    Jon Gade, Uddannelsesleder, Professionshøjskolen UCC
    Jørgen Skaastrup, Viceskoleleder, Hillerød Privatskole
    Karina Alsing, Skoleleder, Stenløse Privatskole
    Karina Møller, Skole- og Kulturchef, Dragør Kommune
    Karsten Uldal, Uddannelsesleder, NEXT UDDANNELSE KØBENHAVN
    Kasper Dinsen Willems, Centerleder, Frederiksberg Ungecenter, Frederiksberg Kommune
    Kenneth Zornig, Skoleleder, Løve-Ørslev Skole
    Kia Juul Vilhelmsen, Skoleleder, Skottegårdsskolen
    Kim Christian Larsen, Viceskoleleder, Kaptajn Johnsens Skole
    Klaus Kronow, Skoleleder, Eskilstrup Skole
    Knud Erik Schack Madsen , Skoleleder, Stenhus Kostskole
    Lars Katzmann, Vicedirektør EUD, Rybners
    Lena Venborg, Initiatives Lead, Lego fonden
    Lene Jensby Lange, Skoleudviklings- og proceskonsulent, indehaver, Autens
    Lis Madsen, Uddannelseschef, UCC - Professionshøjskolen
    Lisbeth Harsvik, Uddannelseschef, Professionshøjskolen UCC
    Lise Ammitzbøll la Cour, Skoleleder, Skolen på Grundtvigsvej
    Lonnie Skytte Bechmann, Skoleleder, Engskolen
    Malene Grandjean, Rektor, Slotshaven Gymnasium
    Marco Anders Damgaard , Skoleleder, Tingbjerg Skole
    Marianne Z. Svenningsen, Uddannelseschef, FSR - danske revisorer
    Martin Gredal, Distriktskoleleder, Skovlunde Skole
    Mehmet Kutlu, Skoleleder, Hillerød Privatskole
    Merete Bliddal Hytting, Skoleleder, Bagsværd Skole
    Michael Rugaard, Sekretariatschef, Danske Erhvervsakademier
    Minna Thøgersen, Skoleleder, Charlotteskolen
    Morten Biering, Skoleleder, Skolen i Sydhavnen
    Morten Emborg, Vicedirektør, TEC
    Morten Ørnsholt, Sekretariatschef, Industriens Uddannelser
    Morten Lai Knudsen, Skoleleder, Hillerød 10. klasseskole
    Peder Skelbo Hansen, Skoleleder, Nordbyskolen
    Per Clausen, Sekretariatschef, Uddannelsesnævnet
    Peter Schiødt, Rektor, Køge Gymnasium
    Peter Thomas Brixen, Skoleleder, Nordstjerneskolen
    Rasmus Dietz, Rektor, Københavns Mediegymnasium
    Rie Nielsen, Forstander, Hovedstadens Ordblindeskole
    Signe Lund Winther, Skoleleder, Fjordskolen
    Sigurd Brønnum, Skoleleder, Vestskolen
    Søren Bjørn Jacobsen, Skoleleder, Langebjergskolen
    Søren Elnebo Lau, Centerleder, UU Center Syd
    Steen E. Axelsen, Forstander, Næstved Unge Center og Produktionsskole
    Steen Hansen, Centerchef, UU-Nord
    Susanne Stubgaard, Rektor, Næstved Gymnasium og HF
    Tanja Steffe Nøhr, Skoleleder, Skolerne i Snekkersten
    Thomas Duelund Gravsen, Skoleleder, Store Heddinge Skole
    Tina Feldt Jessing, Kontorchef, Moderniseringsstyrelsen
    Tina Bøgehave Christiansen, Konsulent, Uddannelsesforbundet
    Tinella Svarrer, Forstander, Idrætsefterskolen Grønsund
    Ulla Garbøl, Konsulent, Ergoterapeutforeningen
    Ulla Wiese Christensen, Skoleleder, Rungsted Skole
    Vibeke Pakkenberg, Områdedirektør, Roskilde Tekniske Skole

VI HAR MEDLEMMER FRA BL.A.: